• Bufory ciepła

  Bufor ciepła wiszący o pojemności 60 litrów

  Dowiedz się więcej

  Bufor ciepła wiszący, zbiornik 60 litrów

  Zbiornik buforowy wiszący o pojemności 60 litrów firmy Stalmark to doskonały wybór dla niewielkich domów i mieszkań, oferujący wyjątkową efektywność pomimo swoich kompaktowych rozmiarów. Dzięki zaawansowanej prostopadłościennej konstrukcji, która umożliwia optymalne wykorzystanie przestrzeni, oraz zastosowaniu izolacji z pianki poliuretanowej, minimalizowane są straty cieplne.

  Bufor wiszący 60l również przyczynia się do obniżenia kosztów ogrzewania i redukcji emisji szkodliwych substancji. Dodatkowo, łatwość instalacji i użytkowania czynią go doskonałym wyborem dla domów jednorodzinnych.

  Integracja bufora 60l z pompą ciepła umożliwia wykorzystanie odnawialnych źródeł energii i redukcję wpływu na środowisko. Wykonany ze stali, zabezpieczonej farbą antykorozyjną, zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

  Dzięki grubszej ściance w porównaniu do zbiorników walcowych oraz izolacji z pianki poliuretanowej, bufor gwarantuje ciągłość izolacji i minimalizację strat energii. Dodatkowo, przewidziano miejsce do montażu grzałki elektrycznej, co pozwala na jeszcze większą elastyczność w użytkowaniu.

  Bufory w wersji wiszącej, zazwyczaj o mniejszej pojemności w stosunku do buforów stojących wykorzystywane są głównie do współpracy z pompami ciepła. W zbiornikach dodatkowo przewidziano miejsce do montażu grzałki elektrycznej.

   

   

 • Bufory ciepła

  Bufor ciepła wiszący Stalmark 100 litrówBufor ciepła wiszący Stalmark 100 litrów

  Dowiedz się więcej

  Bufor ciepła wiszący Stalmark 100 litrów

  Zbiornik buforowy wiszący Stalmark o pojemności 100 litrów to nowoczesne podejście do efektywnej gospodarki cieplnej, szczególnie w kontekście ograniczonych przestrzeni, dzięki swojemu unikalnemu kształtowi. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości oraz izolacji z pianki poliuretanowej gwarantuje długotrwałe utrzymanie temperatury wody, minimalizując straty termiczne i zwiększając efektywność energetyczną.

  Wiszące bufory ciepła są łatwe w instalacji dzięki kompaktowym wymiarom i przemyślanej konstrukcji.

  Bufor 100l, wykonany jest ze stali zabezpieczonej farbą antykorozyjną. Dodatkowo, przewidziano miejsce do montażu grzałki elektrycznej, co zwiększa elastyczność użytkowania. Bufory wiszące, dzięki swojej konstrukcji prostopadłościennej, sprawdzają się szczególnie w miejscach, gdzie miejsce na montaż jest ograniczone.

  Bufory o pojemności 100 litrów nadają się do współpracy z pompami ciepła, stanowiąc kluczowy element nowoczesnych systemów ogrzewania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

   

Shopping Cart

Marki

Filtruj wg ceny

Aktywne filtry

Scroll to Top